אודות

QP-Israel עוסקת בליווי, ייעוץ ומתן שרותי לחברות המייצרות ומייבאות תרופות, תוספי תזונה, קוסמטיקה ומכשור רפואי.

QP-Israel הנה חברת בת של Bio-Chem Ltd. (2007) החברה הותיקה והמובילה בייעוץ לחברות פארמה ומכשור רפואי המספקת ייעוץ לחברות רבות בישראל ובעולם.

יועצי QP-Israel מלווים חברות החל מהנפקת אישור יבוא לפי תקנה 29ג' לתכשירים רשומים ולא רשומים, ייבוא אישי של תרופות, דרך הכנת תיק רישום, רישום המוצר במשרד הבריאות והרשויות הרגולטוריות הרלוונטיות וכלה בהקמת בית מסחר מאושר ע"י אגף הרוקחות.

כחלק משירותי האיכות שלנו, אנו מייעצים בנוגע להקמת מערכת איכות, מספקים יועצי QA, שרותי QP רוקח אחראי ורוקח ממונה לשחרור אצוות, בדיקות מעבדה, גרפיקה והתוויית מוצרים, הוכחת חיי מדף, טיפול בחריגות איכות, שינוע לפי דרישות נהלים 126 ו-130 של משרד הבריאות, ולידציה לאסון, שינוע תוכנה וכדומה.

צוות החברה מורכב מאנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון פרקטי מתחומי הביומד השונים. לאורך השנים ליווינו חברות רבות להצלחה בהשגת היעדים הרגולטוריים והעסקיים.

ב-QP-Israel אנו מקפידים על שירותיות, מקצועיות ואמינות ולאורך זמן.

שירותי רוקח אחראי QP יינתנו ע"י החברה לפי הצרכים הנדרשים והמשתנים של הלקוח, ובאפקטיביות. כחלק מהקפדה על מתן שרותים ברמה גבוהה, הלקוח יקבל מאיתנו גמישות מקסימלית על ציר הזמן. תכולת העבודה תותאם יחד עם הלקוח ובשקיפות מלאה.

QP-Israel מחויבת ליצירת ערך אמיתי, ממשי ומדיד ללקוחותיה, תוך הקפדה על יעילות, אפקטיביות, איכות, שיפור התוצאות העסקיות ו-cost effectiveness.

למה אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים?

הייעוד שלנו הוא ללוות, לייעץ ולסייע לחברות ביו-מד, תוספים ובריאות דיגיטלית, צעירות וותיקות להשיג את אתגרי הפיתוח, התכנון, התפעול והטכנולוגיה, תוך ניהול הסיכונים, איכות, GxP ורגולציה.

אנו אוהבים ומוצאים עניין רב בתחומי הפארמה והמדיקל. אנחנו יודעים כי העבודה הטובה שאנו עושים עבורך, היא הדרך הקצרה ביותר להצלחה שתבטיח את צמיחת הרעיונות וההזדמנויות שלך, לתוצאות והישגים ממשיים, שיקנו לכם יתרון עסקי, לצד שמירה על בטיחותם ובריאותם של החולים והקלה על בני משפחותיהם.

אנו מחויבים לתוצאות ויצירת ערך. נעשה את מירב המאמצים ונעניק את הידע המקצועי הרב שצברנו, כדי להבטיח את ההישגים וההצלחות שלך, תוך הקפדה על אפקטיביות, יושרה, מקצועיות, מצוינות ואיכות.

אנו מאמינים בשיתוף הידע אתכם כדי שתתקדמו לעבר השגת התוצאות בעתיד. בתום הפרויקט, נבצע הדרכה מקצועית לצוותי העבודה שלכם במטרה למקסם את התמורה, להעביר אליכם ידע ועצמאות מרביים.

אנו מאמינים במחוייבות לטווח ארוך ונסייע לך הלקוח בכל אתגר וצורך אשר יעלו גם העתיד.

מאמרים נוספים בנושא

נוהל 126

נוהל 126 של משרד הבריאות

נוהל 126, שפורסם ב-2014 ע"י משרד הבריאות, עוסק בתנאי אחסון והובלה נאותים של תכשירים רפואיים. לנוהל 126 חשיבות רבה היות ואחסון נכון קריטי לשמירה על

קרא עוד »
תקנות הרוקחים

מהן תקנות הרוקחים?

בפקודת הרוקחים (התשמ"א 1981) מפורטות הדרישות שעל כל בעל מקצוע העוסק בתחום התמרוקים והקוסמטיקה אמור לפעול על פיהן.   הגדרת תמרוקים תמרוק – "כל חומר

קרא עוד »